| Fabrikant Onderdeelnummer | CSRF2010JK5L00 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 122490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.005 OHM 5% 1W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSRF2010JK5L00.pdf |
| Onderdeel nummer | CSRF2010JK5L00 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 5 mOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSRF2010JK5L00 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSRF2010JK5L00, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSRF2010JK5L00, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSRF2010JK5L00, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0603DKE11K0, RNCF0603DKE11K3, RNCF0603DKE11K5, RNCF0603DKE11K8, RNCF0603DKE12K0, RNCF0603DKE12K1, RNCF0603DKE12K4, RNCF0603DKE12K7, RNCF0603DKE13K0, RNCF0603DKE13K3 MCR01MRTJ184, CRCW08053M00FKEA, CRCW1206820KJNEA, RMCF0805FT43R2, MCR01MRTF3010, MCR18ERTF2052, RC0603JR-076M8L, RMCF1206FT69R8, AC1206FR-07150RL, RC1608J134CS.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSRF2010JK5L00 bij ons, bespaar tijd en geld.