| Fabrikant Onderdeelnummer | CSRF2512FT7L00 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 149580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.007 OHM 1% 2W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSRF2512FT7L00.pdf |
| Onderdeel nummer | CSRF2512FT7L00 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 7 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 170°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSRF2512FT7L00 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSRF2512FT7L00, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSRF2512FT7L00, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSRF2512FT7L00, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCP1206FTD10K7, RMCF1210JT750R, RMCF1210JT18R0, RMCF1210JT1K30, RMCF1210JT200R, RNCF0805DTC560R, RNCF0805DTE113K, RNCS0603DTE30K1, RNCS0402DTE5K11, RNCF0603DTE8R45 RMCF0805FT2K55, CRCW08052M43FKEA, MCR18ERTF2372, RMCF0805FT287K, RC1206FR-07464KL, CRCW0402115KFKED, RC1206JR-07750RL, RC2012F7321CS, RC3216J1R8CS, RMCF1206FT215K.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSRF2512FT7L00 bij ons, bespaar tijd en geld.