| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74ALS646WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 196030 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74ALS646WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74ALS646WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 24-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74ALS646WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74ALS646WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74ALS646WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74ALS646WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals LC05111C01MTTTG, LC05111C05MTTTG, LC05112C01MTTTG, LC05111C14MTTTG, LC05111C13MTTTG, LC05111C16MTTTG, MC1413BPG, BC847BPDW1T2G, LV51131T-TLM-E, SBC847BPDXV6T1G SN74HC541N, SN74HC540N, SN74LVC3G07MDCUREP, MC74HC541ADWG, SN74LVC1G06MDCKREP, SN74LVTH16244ADGGR, SN74HCT541N, SN74HC368N, SN74HC541DW, SN74HC365D.
Kopen ON Semiconductor DM74ALS646WM bij ons, bespaar tijd en geld.