| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS240WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 19900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS240WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS240WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Buffer, Inverting |
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 4 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 64mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS240WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS240WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS240WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS240WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals 2N4401_J05Z, 2N4401_J18Z, 2N4401_J25Z, 2N4401_J60Z, 2N4401_J61Z, 2N4401_S00Z, 2N4402TAR, 2N4953, 2N5087_J18Z, 2N5087TAR SN74LVC540ADBR, SN74AHCT240N, TC74VCX163245(EL,F, 74VHCV07FT, 74LVC540AQ20-13, NC7WV16L6X, 74LVX244TTR, SN74AHC240N, SN74AHCT245RGYR, SN74AUC1G17YZPR.
Kopen ON Semiconductor DM74AS240WM bij ons, bespaar tijd en geld.