| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS258M |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 149290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DATA SELECTOR/MUX 2-1 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS258M.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS258M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Multiplexer |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 48mA |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS258M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS258M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS258M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS258M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals MMBT3906, SMMBT3904LT1G, MMBTA42, BCP56-16T3G, PZT2222AT1G, PZT2222A, NCP5369MNR2G, NCP5339MNTXG, NCV7708BDWR2G, NCV7608DWR2G SN74CBT3251DBQR, CD74AC153M96, QS3245SOG8, SN74CBTLV3384DBQR, SN74LV157ADR, SN74CBTLV3125DR, SN74CBTLV3126DGVR, 74CBTLV3257PWRG4, SN74CBTLV3125DBQR, CD74ACT151M96.
Kopen ON Semiconductor DM74AS258M bij ons, bespaar tijd en geld.