| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS374WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 31620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS374WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS374WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Standard |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Tri-State, Non-Inverted |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Klok frequentie | 125MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 9ns @ 5V, 50pF |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 48mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Quiescent (Iq) | 120mA |
| Ingangscapaciteit | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS374WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS374WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS374WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS374WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Flip Flops van ons. Zoals 2N4401_J25Z, 2N4401_J60Z, 2N4401_J61Z, 2N4401_S00Z, 2N4402TAR, 2N4953, 2N5087_J18Z, 2N5087TAR, 2N5088_D11Z, 2N5088TFR SN74HCT74DBR, 74AHC74PW,118, 74AHC74PW,112, 74HC107D,653, 74HC107D,652, MM74HCT574SJX, 74HC273PW,118, 74HC273PW,112, MM74HC175MTCX, SN74LV74ADBR.
Kopen ON Semiconductor DM74AS374WM bij ons, bespaar tijd en geld.