| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS573WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Vergrendelingen |
| beschikbare kwaliteit | 53910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC LATCH OCTAL D-TYPE 3ST 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS573WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS573WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | D-Type Transparent Latch |
| Circuit | 8:8 |
| Uitgangstype | Tri-State |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Vertragingstijd - Voortplanting | 3ns |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 48mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS573WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS573WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS573WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS573WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Vergrendelingen componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Vergrendelingen van ons. Zoals 2SB1215S-H, 2SB1215T-E, 2SB1215T-H, 2SB1216S-H, 2SB1216T-H, NJVMJD42CRLG, SSVPZT751T1G, 2SD1815T-E, 2SB1203T-H, CAT4201TD-GT3 SN74AHCT373DBR, SN74HCT373NSR, SN74HCT573NSR, SN74HC373DBR, SN74AHC373N, SN74AHCT573N, SN74LV573ARGYR, SN74LVC1G373YZPR, SN74AHCT373N, 74VHC573MTCX.
Kopen ON Semiconductor DM74AS573WM bij ons, bespaar tijd en geld.