| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74AS648WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 189620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TRANSCVR INVERT 5.5V 24SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74AS648WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74AS648WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Transceiver, Inverting |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 48mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 24-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74AS648WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74AS648WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74AS648WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74AS648WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals MJD243T4, MJD253T4, MJD41CT4, MJD42CT4, MSD601-RT1, MPS5172, MMBT3904LT3, MMBT3904TT1, MMBT3904WT1, MPSA05RLRA 74HCT1G125GW,125, NC7WZ16P6X, NC7SZ126M5X, NC7WZ17P6X, NC7SZ125M5X, SN74LVC1G17DCKR, SN74LVC1G17DBVR, SN74LVC1G07DBVR, SN74LVC1G06DCKR, SN74AHC1G125DCKR.
Kopen ON Semiconductor DM74AS648WM bij ons, bespaar tijd en geld.