| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS240WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Poorten en omvormers |
| beschikbare kwaliteit | 458426 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC INVERTER 2CH 4-INP 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS240WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS240WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Inverter |
| Aantal circuits | 2 |
| Aantal ingangen | 4 |
| Kenmerken | 3-State |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Actueel - Quiescent (Max) | - |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 24mA |
| Logisch niveau - laag | 0.8V |
| Logisch niveau - Hoog | 2V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 22ns @ 5V, 150pF |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS240WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS240WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS240WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS240WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Poorten en omvormers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Poorten en omvormers van ons. Zoals ESD7554MUT2G, SMCJ7V0CA, SMCJ8V0CA, 1V5KE350CA, NUP4012PMUTAG, NUP4212UPMUTAG, CM1641-04D4, 1V5KE300CA, TVS8818MUTAG, 1V5KE10CA SN74AHC1G09DCKR, SN74LVC1G14DCKRG4, SN74LVC1G00DCKRG4, SN74AHCT1G04DBVR, SN74AHC1G02DCKR, SN74AHCT1G02DBVR, SN74AHC1G00DBVR, SN74AHCT1G14DBVR, SN74AHCT1G02DCKR, SN74AHCT1G00DCKR.
Kopen ON Semiconductor DM74LS240WM bij ons, bespaar tijd en geld.