| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS374WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 129580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS374WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS374WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Standard |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Tri-State, Non-Inverted |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Klok frequentie | 20MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | - |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 2.6mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Ingangscapaciteit | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS374WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS374WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS374WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS374WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Flip Flops van ons. Zoals TND315S-TL-2H, LA6585MC-AH, 2N6520TA, SBC856BLT1G, MMBT3904SL, MMBT6520LT1G, MMBTA92, KSP42TA, 2N6517TA, SMMBT5401LT1G SN74HCT374DWR, CD74ACT109M96, 74LVT574MTCX, 74VHC273MX, SN74ALVCH374PWR, CY74FCT273ATQCT, SN74LV175APWR, MM74HC574WMX, MC74AC74DG, MM74HC374WMX.
Kopen ON Semiconductor DM74LS374WM bij ons, bespaar tijd en geld.