| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS74AM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Flip Flops |
| beschikbare kwaliteit | 146410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS74AM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS74AM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Set(Preset) and Reset |
| Type | D-Type |
| Uitgangstype | Differential |
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 1 |
| Klok frequentie | 20MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | - |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Ingangscapaciteit | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS74AM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS74AM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS74AM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS74AM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Flip Flops componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Flip Flops van ons. Zoals FAN54151UCX, FFG1040UC003X, LC709203FQH-04TWG, FPF2487UCX, MAC97A6RLRPG, FMB3904, FMB3906, MC1413BDR2G, SBC857BDW1T1G, BC857BDW1T1G SN74LVC2G80YZPR, SN74AUC2G79YZPR, SN74AUC2G80DCTR, SN74AUC2G80YZPR, 74LCX112M, 74AUP1G74GN,115, SN74AUP1G74YZPR, CD74HC112NSR, CLVC574AQPWRG4Q1, SN74F112DR.
Kopen ON Semiconductor DM74LS74AM bij ons, bespaar tijd en geld.