| Fabrikant Onderdeelnummer | EPC2001 |
|---|---|
| Fabrikant | EPC |
| product categorie | Transistors - FET's, MOSFET's - Single |
| beschikbare kwaliteit | 126470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS GAN 100V 25A BUMPED DIE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EPC2001.pdf |
| Onderdeel nummer | EPC2001 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| FET Type | N-Channel |
| Technologie | GaNFET (Gallium Nitride) |
| Aftappen naar bronspanning (Vdss) | 100V |
| Stroom - continue afvoer (Id) @ 25 ° C | 25A (Ta) |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) | 5V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7 mOhm @ 25A, 5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 5mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 10nC @ 5V |
| Vgs (Max) | +6V, -5V |
| Ingangscapaciteit (Ciss) (Max) @ Vds | 950pF @ 50V |
| FET-functie | - |
| Vermogensdissipatie (max.) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | Die Outline (11-Solder Bar) |
| Pakket / koffer | Die |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EPC2001 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EPC2001, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EPC2001, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EPC2001, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van EPC alle reeksen Transistors - FET's, MOSFET's - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van EPC en Transistors - FET's, MOSFET's - Single van ons. Zoals EPC2102, EPC2102ENGRT, EPC2101, EPC2101ENGRT, EPC2103, EPC2105, EPC2105ENGRT, EPC2104, EPC2110, EPC2107ENGRT NTK3139PT5G, PMZB320UPEYL, NVS4001NT1G, 2N7002TQ-7-F, TSM2305CX RFG, SI2307-TP, SI2321-TP, NVA4001NT1G, PMZB290UN,315, PMZB670UPE,315.
Kopen EPC EPC2001 bij ons, bespaar tijd en geld.