| Fabrikant Onderdeelnummer | ERA-2ARC561X |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 122620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 560 OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ERA-2ARC561X.pdf |
| Onderdeel nummer | ERA-2ARC561X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 560 Ohms |
| Tolerantie | ±0.25% |
| Vermogen (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±10ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ERA-2ARC561X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ERA-2ARC561X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ERA-2ARC561X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ERA-2ARC561X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals EEV-FC1V6R8R, EEV-FC1V100R, EEV-FC1V220P, EEV-FC1V101P, ECE-V0JA470NP, ECE-V1AA100NR, ECE-V1AA330NP, ECE-V1CA4R7NR, ECE-V1CA100NR, ECE-V1CA220NP RQ73C1J698RBTD, RQ73C1J715RBTD, RQ73C1J732RBTD, RQ73C1J750RBTD, RQ73C1J768RBTD, RQ73C1J787RBTD, RQ73C1J806RBTD, RQ73C1J825RBTD, RQ73C1J845RBTD, RQ73C1J7K32BTD.
Kopen Panasonic Electronic Components ERA-2ARC561X bij ons, bespaar tijd en geld.