| Fabrikant Onderdeelnummer | ERA-3ARB5232V |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 113430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 52.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ERA-3ARB5232V.pdf |
| Onderdeel nummer | ERA-3ARB5232V |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 52.3 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±10ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ERA-3ARB5232V |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ERA-3ARB5232V, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ERA-3ARB5232V, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ERA-3ARB5232V, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ECW-HA3C113J4, ECW-HA3C133H, ECW-HA3C123H4, ECQ-E10332KFB, ECQ-E10272KFB, ECQ-E10472KFB, ECQ-E10392KFB, ECQ-E10222KFB, ECQ-E10122KFB, ECQ-E10102KFB ERJ-1GNF1820C, CRGCQ0805J100K, RMCF1206FT43K0, MCR18ERTF5361, RC0603JR-0712RL, RMCF1206FT2K61, MCR18ERTF5101, MCR006YRTF5103, RMCF1206FT147K, RMCF1206FT261R.
Kopen Panasonic Electronic Components ERA-3ARB5232V bij ons, bespaar tijd en geld.