| Fabrikant Onderdeelnummer | ERA-3YEB331V |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 141380 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 330 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ERA-3YEB331V.pdf |
| Onderdeel nummer | ERA-3YEB331V |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Last Time Buy |
| Weerstand | 330 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ERA-3YEB331V |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ERA-3YEB331V, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ERA-3YEB331V, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ERA-3YEB331V, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ECQ-E6683KFB, ECQ-E6683KFW, ECQ-E1A474KF, ECQ-E6183JF9, ECW-FD2W474KB, ECW-HA3C562H, ECW-HA3C132J4, ECW-FD2J563KB, ECW-FD2J563K4, ECW-HA3C622J ERA-8ARW1652V, ERA-8ARW513V, ERA-8ARW9092V, PHP00805E75R0BST1, ERA-8ARW3571V, ERA-8ARW393V, ERA-8ARW1182V, ERA-8ARW1622V, ERA-8ARW9531V, ERA-8ARW1131V.
Kopen Panasonic Electronic Components ERA-3YEB331V bij ons, bespaar tijd en geld.