| Fabrikant Onderdeelnummer | ERJ-S1DF1102U |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electronic Components |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24170 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 11K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ERJ-S1DF1102U.pdf |
| Onderdeel nummer | ERJ-S1DF1102U |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 11 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ERJ-S1DF1102U |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ERJ-S1DF1102U, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ERJ-S1DF1102U, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ERJ-S1DF1102U, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electronic Components alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electronic Components en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ECQ-V1H394JLA, ECQ-E1154KF3, ECQ-E1103KF9, ECQ-V1H394JL2, ECQ-V1H393JL2, ECQ-V1H474JL2, ECQ-V1H563JL2, ECQ-V1H823JL2, ECQ-V1H684JL2, ECQ-E1103KF3 CPF0805B110RE1, CPF0603B22KE1, ERA-2ARC2261X, MMB02070C2491FB200, CPF0603B750RE1, ERA-2ARC3742X, CPF0603B13KE1, RG1005P-431-B-T5, CPF0603B4R7E1, RL1206FR-7W0R47L.
Kopen Panasonic Electronic Components ERJ-S1DF1102U bij ons, bespaar tijd en geld.