| Fabrikant Onderdeelnummer | ESR03EZPJ225 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 42570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ESR03EZPJ225.pdf |
| Onderdeel nummer | ESR03EZPJ225 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.2 MOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ESR03EZPJ225 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ESR03EZPJ225, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ESR03EZPJ225, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ESR03EZPJ225, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 2SB1197KT146Q, 2SD1782KT146R, 2SD2226KT146W, 2SCR544P5T100, 2SAR544P5T100, 2SAR514RTL, 2SCR553P5T100, 2SA1952TLQ, 2SAR553RTL, 2SA1797T100P RMCS0603FT1K58, RMCS0603FT1K62, RMCS0603FT1K69, RMCS0603FT1K78, RMCS0603FT1K80, RMCS0603FT1K82, RMCS0603FT1K87, RMCS0603FT1K96, RMCS0603FT2K00, RMCS0603FT2K05.
Kopen Rohm Semiconductor ESR03EZPJ225 bij ons, bespaar tijd en geld.