| Fabrikant Onderdeelnummer | ESR03EZPJ304 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 99450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 300K OHM 5% 1/4W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ESR03EZPJ304.pdf |
| Onderdeel nummer | ESR03EZPJ304 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 300 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ESR03EZPJ304 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ESR03EZPJ304, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ESR03EZPJ304, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ESR03EZPJ304, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals BD8379FV-ME2, BD6164GUT-E2, BD65B60GWL-E2, BU2360FV-FE2, BU2365FV-E2, BD2606MVV-E2, BD9489F-GE2, BD18378EFV-ME2, BU2373FV-E2, BD6583MUV-AE2 ERJ-8ENF2100V, RR1220P-5902-D-M, ERJ-8ENF3833V, ERJ-8ENF3482V, ERJ-6ENF1334V, ERJ-8ENF3923V, ERJ-8ENF2372V, RC0201FR-0710KP, ERJ-6ENF3903V, ERJ-8ENF3832V.
Kopen Rohm Semiconductor ESR03EZPJ304 bij ons, bespaar tijd en geld.