| Fabrikant Onderdeelnummer | ESR03EZPJ392 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 83770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 3.9K OHM 5% 1/4W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ESR03EZPJ392.pdf |
| Onderdeel nummer | ESR03EZPJ392 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 3.9 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ESR03EZPJ392 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ESR03EZPJ392, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ESR03EZPJ392, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ESR03EZPJ392, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals BM2LB300FJ-CE2, BD2055AFJ-E2, BD2051AFJ-E2, BD2062FJ-LBE2, BD2066FJ-LBE2, BD6516F-E2, KTR10EZPF1332, KTR10EZPF1333, KTR10EZPF1373, KTR10EZPF1542 RC0402F1371CS, RC0402F1372CS, RC0402F1373CS, RC0402F13R3CS, RC0402F13R7CS, RC0402F1400CS, RC0402F1401CS, RC0402F1402CS, RC0402F1403CS, RC0402F1430CS.
Kopen Rohm Semiconductor ESR03EZPJ392 bij ons, bespaar tijd en geld.