| Fabrikant Onderdeelnummer | ESR25JZPJ625 |
|---|---|
| Fabrikant | Rohm Semiconductor |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 125570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 6.2M OHM 5% 2/3W 1210 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ESR25JZPJ625.pdf |
| Onderdeel nummer | ESR25JZPJ625 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 6.2 MOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.667W, 2/3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ESR25JZPJ625 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ESR25JZPJ625, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ESR25JZPJ625, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ESR25JZPJ625, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Rohm Semiconductor alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Rohm Semiconductor en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals BD8378FV-ME2, BD3812F-E2, BD9413F-GE2, BM521Q25F-GE2, LTR50UZPF4700, LTR50UZPF9R10, LTR50UZPF3900, LTR50UZPF1R10, LTR50UZPF6R80, LTR50UZPF10R0 ERJ-U03D1872V, ERJ-U03D1873V, ERJ-U03D18R0V, ERJ-U03D18R2V, ERJ-U03D18R7V, ERJ-U03D1910V, ERJ-U03D1911V, ERJ-U03D1912V, ERJ-U03D1913V, ERJ-U03D1960V.
Kopen Rohm Semiconductor ESR25JZPJ625 bij ons, bespaar tijd en geld.