| Fabrikant Onderdeelnummer | IM02STR22H |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 37760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-2 .22 3% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM02STR22H.pdf |
| Onderdeel nummer | IM02STR22H |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 220nH |
| Tolerantie | ±3% |
| Huidige score | 1.025A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 140 mOhm Max |
| Q @ Freq | 33 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 510MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM02STR22H |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM02STR22H, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM02STR22H, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM02STR22H, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals IMS05SH822K, IMS05SH8R2K, IMS05SHR10K, IMS05SHR12J, IMS05SHR15K, IMS05SHR18K, IMS05SHR22K, IMS05SHR27K, IMS05SHR33J, IMS05SHR33K ELJ-FCR68MF, ELJ-FC120KF, ELJ-FCR39MF, ELJ-FCR27MF, ELJ-NCR12KF, ELJ-FAR82MF2, ELJ-NC39NJF, ELJ-NCR27JF, ELJ-FCR22KF, AISC-0402-47NG-T.
Kopen Vishay Dale IM02STR22H bij ons, bespaar tijd en geld.