| Fabrikant Onderdeelnummer | IM02STR33J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 33770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-2 .33 5% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM02STR33J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM02STR33J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 330nH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 815mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 220 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 410MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM02STR33J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM02STR33J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM02STR33J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM02STR33J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW120649K9BYEN, TNPW120649R9BXEN, TNPW120649R9BYEN, TNPW12064K59BYCN, TNPW12064K99BYCN, TNPW1206511RBYCN, TNPW120651K0BXEN, TNPW120653K0BXEN, TNPW120654K2BYCN, TNPW1206560RBXEN 2312-V-RC, 2301-V-RC, 2320-V-RC, 2301-H-RC, 2309-H-RC, 2324-V-RC, 2310-V-RC, 2310-H-RC, 2202-V-RC, AIRD-02-102K.
Kopen Vishay Dale IM02STR33J bij ons, bespaar tijd en geld.