| Fabrikant Onderdeelnummer | IM02STR47K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 91610 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-2 .47 10% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM02STR47K.pdf |
| Onderdeel nummer | IM02STR47K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 470nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 650mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 350 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 330MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM02STR47K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM02STR47K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM02STR47K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM02STR47K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW1206397RBXTA, TNPW120639K2BXTA, TNPW12063K90BXTA, TNPW120640K2BXTA, TNPW1206432RBXTA, TNPW1206453RBXTA, TNPW120647K0BXTA, TNPW1206499RBXTA, TNPW120649K3BXTA, TNPW120649K9BXTA SH150S-3.00-25, 2220-H-RC, 4590R-825K, PE-54039NL, PE-54036NL, PE-53829NL, DENO-23-0001, CTX100-1-52-R, 2306-V-RC, 2324-H-RC.
Kopen Vishay Dale IM02STR47K bij ons, bespaar tijd en geld.