| Fabrikant Onderdeelnummer | IM02STR82J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 26220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-2 .82 5% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM02STR82J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM02STR82J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 820nH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 415mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 850 mOhm Max |
| Q @ Freq | 28 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 250MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM02STR82J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM02STR82J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM02STR82J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM02STR82J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW0805370RBETA, TNPW0805379RBETA, IHLP2525CZER1R5M01, IHLP2525CZERR22M01, IHLP2525CZERR33M01, IHLP2525CZERR68M01, TNPW080537K0BETA, TNPW0805388RBETA, TNPW080538R8BETA, TNPW0805397RBETA LQW18AN13NJ00D, LQW18AN20NJ00D, LQW18AN36NJ00D, LQW18ANR20J00D, LQM21FN4R7M70L, LK1608100K-T, LK16081R0K-T, CK2125100M-T, 744784027A, 744784056A.
Kopen Vishay Dale IM02STR82J bij ons, bespaar tijd en geld.