| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04EB910J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 102560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 91 5% EB E2 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04EB910J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04EB910J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 91µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 136mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 4.3 Ohm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 2.5MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 10MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 2.5MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04EB910J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04EB910J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04EB910J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04EB910J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals IHLP4040DZER4R7M8A, IHLP4040DZERR47M8A, IHLP4040DZER1R0M8A, TNPW080532K4BETY, TNPW080532K8BETY, TNPW0805330KBETY, TNPW0805330RBETY, TNPW0805332KBECN, TNPW0805332RBECN, TNPW0805332RBETY 7447745100, 744774133, AIUR-06-151K, AIUR-06-331K, AIUR-06-680K, AIUR-06-101K, 744774033, 744774022, 744774068, AIUR-06-470K.
Kopen Vishay Dale IM04EB910J bij ons, bespaar tijd en geld.