| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04RU331J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 58620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 330 5% R36 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04RU331J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04RU331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 123mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 12 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 5.1MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04RU331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04RU331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04RU331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04RU331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals LVR03R0700FE70, RN60D1024FB14, RNC55H1002BSRE6, RNC55H1003BSRE6, RS0053K900FE73, RS0053K500FE73, LVR03R1500FE70, CW01031R00JE123, RS02BR3000FE70, RS0101R500FE73 NLCV32T-1R5M-PF, NLV32T-5R6J-EF, NLCV32T-221K-PF, NLV32T-R47J-PF, NLV25T-5R6J-EF, NLV25T-1R0J-PF, NLV32T-331J-PF, NLCV25T-220K-PF, NLCV32T-220K-PF, NLV25T-470J-PF.
Kopen Vishay Dale IM04RU331J bij ons, bespaar tijd en geld.