| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04STR33J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 106550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 .33 5% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04STR33J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04STR33J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 330nH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 1.4A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 90 mOhm Max |
| Q @ Freq | 45 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 360MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04STR33J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04STR33J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04STR33J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04STR33J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RN55C56R2FR36, RN55C5762FR36, RN55C5761FR36, RN55C5620FR36, RN55C5622FR36, RN55C5621FR36, RN55C57R6FR36, RN55C6040FR36, RN55C59R0FR36, RN55C60R4FR36 LDZ28176R8K-10, 701014330, LDZ2817330K-10, LDZ2817220K-10, 5716-RC, 1140-151K-RC, B82559A3292A025, B82559A3232A025, B82559A9203A025, B82559A7153A025.
Kopen Vishay Dale IM04STR33J bij ons, bespaar tijd en geld.