| Fabrikant Onderdeelnummer | IM04STR56K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 198370 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-4 .56 10% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM04STR56K.pdf |
| Onderdeel nummer | IM04STR56K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 560nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 1.15A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 135 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 280MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM04STR56K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM04STR56K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM04STR56K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM04STR56K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals IHLP6767GZER3R3M51, CRCW2512100KDKTHP, CRCW2512120RFHTGP, CRCW25121M00DHTGP, CRCW25122K70FHTGP, CRCW251230R0DKTGP, CRCW251230R1DKTHP, CRCW25123M30DHTGP, CRCW251275R0DKTGP, WSL2512R3500FEA ELL-6RH5R1M, ELL-6RH150M, ELL-6RH101M, SLF7032T-330MR75-2PF, VLF4014AT-100MR90, CDRH4D16FB/NP-4R7NC, CDRH74NP-151MC-B, SLF7032T-101MR45-2PF, VLF3012ST-4R7MR91, VLF3012ST-150MR49.
Kopen Vishay Dale IM04STR56K bij ons, bespaar tijd en geld.