| Fabrikant Onderdeelnummer | IM06SH331J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 198940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-6 330 5% RJ1 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM06SH331J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM06SH331J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 105mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 9.1 Ohm Max |
| Q @ Freq | 65 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM06SH331J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM06SH331J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM06SH331J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM06SH331J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RCWL1210R270JNEA, RCWL1210R300JNEA, RCWL1210R330JNEA, RCWL1210R360JNEA, RCWL1210R390JNEA, RCWL1210R430JNEA, RCWL1210R470JNEA, RCWL1210R510JNEA, RCWL1210R560JNEA, RCWL1210R620JNEA 2-2176075-4, 1-2176075-2, 3-2176075-7, LQW18ANR22J80D, 5-2176075-0, 2176075-8, 4-2176075-1, 4-2176075-5, 4-2176075-3, LQM18NN82NM00D.
Kopen Vishay Dale IM06SH331J bij ons, bespaar tijd en geld.