| Fabrikant Onderdeelnummer | IM06STR82K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 108670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-6 .82 10% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM06STR82K.pdf |
| Onderdeel nummer | IM06STR82K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 820nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 1.1A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 205 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 210MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM06STR82K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM06STR82K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM06STR82K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM06STR82K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW121013R0DETA, TNPW121013R3DETA, TNPW121013R7DETA, TNPW1210143KFETA, TNPW121014R0DETA, TNPW121014R3DETA, TNPW121014R7DETA, TNPW1210150RFHTA, TNPW1210162KFETA, TNPW1210178KFETA VLS3015ET-4R7M, VLS3012ET-3R3M, VLS3012ET-1R0N, VLS3015ET-100M, VLS3012ET-4R7M, VLS3015ET-220M, VLS252012ET-4R7M, VLS252015ET-2R2M, VLS3012ET-220M, SRN4018TA-1R2M.
Kopen Vishay Dale IM06STR82K bij ons, bespaar tijd en geld.