| Fabrikant Onderdeelnummer | IM06TS |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| product categorie | Signaalrelais, tot 2 ampère |
| beschikbare kwaliteit | 76100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RELAY TELECOM DPDT 2A 250V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM06TS.pdf |
| Onderdeel nummer | IM06TS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Relais Type | Telecom |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 11.6mA |
| Spoelspanning | 12VDC |
| Contact Formulier | DPDT (2 Form C) |
| Contact Beoordeling (huidig) | 2A |
| Schakelspanning | 250VAC, 220VDC - Max |
| Voltage inschakelen (Max) | 9 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 1.2 VDC |
| Gebruik tijd | 3ms |
| Release Time | 3ms |
| Kenmerken | Sealed - Hermetically |
| Montage type | Through Hole |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM06TS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM06TS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM06TS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM06TS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays alle reeksen Signaalrelais, tot 2 ampère componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays en Signaalrelais, tot 2 ampère van ons. Zoals M5851-000005-250PG, M5852-000005-500PG, M5852-000005-10KPG, M5842-000005-10KPG, 1451-050A-N, 1451-100A-W, 1451-050A-W, 1451-005A-W, 1451-030A-W, 1451-050G-T TX2-5V, V23079A1003B301, G6S-2F DC5, G6S-2F DC12, TQ2SA-12V, TQ2SA-5V, G6S-2G DC12, G5V-2-H1 DC48, G6K-2F-Y DC12, G6K-2P DC12.
Kopen TE Connectivity Potter & Brumfield Relays IM06TS bij ons, bespaar tijd en geld.