| Fabrikant Onderdeelnummer | IM08SS362J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 177420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IM-8 3.6K 5% RJ5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM08SS362J.pdf |
| Onderdeel nummer | IM08SS362J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Iron |
| Inductie | 3.6mH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 57mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 40 Ohm Max |
| Q @ Freq | 70 @ 250kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 1.5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 250kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM08SS362J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM08SS362J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM08SS362J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM08SS362J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CRCW02016K81FNED, CRCW02017K50FNED, CRCW020122K1FNED, CRCW020127K4FNED, CRCW020133K2FNED, CRCW020147K5FNED, CRCW020168K1FNED, CRCW020182K5FNED, CRCW0201274KFNED, CRCW020110R2FNED LQM18PZ2R2MDHD, LQM18PZ2R5NCHD, CIGT201206EH1R0MNE, SRN2009T-2R2M, SRN2508A-3R3M, NRS4010T100MDGG, NRS4010T4R7MDGG, LQH3NPN4R7MMRE, MLD2016S1R5MTD25, MLD2016S1R0MTD25.
Kopen Vishay Dale IM08SS362J bij ons, bespaar tijd en geld.