| Fabrikant Onderdeelnummer | IMS05EB331K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 189130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 110MA 6.4 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IMS05EB331K.pdf |
| Onderdeel nummer | IMS05EB331K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 110mA |
| Huidig - Verzadiging | 65mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | 55 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 6.5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IMS05EB331K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IMS05EB331K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IMS05EB331K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IMS05EB331K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals CMF553K7400FKR6, CMF553K8300FKEB, CMF553K8300FKR6, CMF553K8300FNEB, CMF553K8300FNR6, CMF553K9200FKEB, CMF553K9200FKR6, CMF55402K00FKEB, CMF55402K00FKR6, CMF55402R00FKEB SLF10145T-150M2R2-PF, IHLP1212AEERR22M11, P0752.334NLT, SLF7045T-101MR60-H, P0752.474NLT, SLF7045T-330M1R1-H, P0752.154NLT, SRP4020TA-R10Y, SRP4020TA-6R8M, SRP4012TA-R10Y.
Kopen Vishay Dale IMS05EB331K bij ons, bespaar tijd en geld.