| Fabrikant Onderdeelnummer | IMS05RU331K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 39410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IMS-5 330 10% R36 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IMS05RU331K.pdf |
| Onderdeel nummer | IMS05RU331K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 110mA |
| Huidig - Verzadiging | 65mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 6.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | 55 @ 790kHz |
| Frequentie - zelfresonant | 6.5MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 790kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IMS05RU331K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IMS05RU331K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IMS05RU331K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IMS05RU331K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals RCL1218187KFKEK, RCL1218191KFKEK, RCL1218196KFKEK, RCL1218200KFKEK, RCL1218205KFKEK, RCL1218210KFKEK, RCL1218215KFKEK, RCL1218220KFKEK, RCL1218221KFKEK, RCL1218226KFKEK AIML-0603-R15K-T, CI160808-5N6D, LQG15HN68NH02D, CI160808-R12J, LQG15HN8N2H02D, L-14C1N5SV4T, AIMC-0603-2N7S-T, L-14C1N0SV4T, LQG15HS22NJ02D, AIMC-0603-5N6S-T.
Kopen Vishay Dale IMS05RU331K bij ons, bespaar tijd en geld.