| Fabrikant Onderdeelnummer | IMS05STR82K |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 139260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IMS-5 .82 10% RJ4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IMS05STR82K.pdf |
| Onderdeel nummer | IMS05STR82K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Molded |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 820nH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 370mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 590 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 180MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IMS05STR82K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IMS05STR82K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IMS05STR82K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IMS05STR82K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TNPW0805143RBEEN, TNPW0805147RBEEN, TNPW0805150RBEEN, TNPW0805154RBEEN, TNPW0805158RBEEN, TNPW0805160RBEEN, TNPW0805162RBEEN, TNPW0805165RBEEN, TNPW0805169RBEEN, TNPW0805174RBEEN 7447010, 2114-H-RC, 2116-H-RC, 2101-V-RC, HC9-R47-R, PM2110-680K-RC, PM2110-330K-RC, PM2110-561K-RC, PM2110-470K-RC, PM2110-221K-RC.
Kopen Vishay Dale IMS05STR82K bij ons, bespaar tijd en geld.