| Fabrikant Onderdeelnummer | IR1503 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 465735 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IR1503.pdf |
| Onderdeel nummer | IR1503 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | 21mW/sr @ 20mA |
| Golflengte | 940nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Kijk hoek | 20° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IR1503 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IR1503, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IR1503, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IR1503, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals EAPDST3227A0, EAPDLP04SCAA1, EAPDLP05RDDA0, EAPDLP05RDDA1, CLS15-22C/L213R/TR8, CLS15-22C/L213B/TR8, CLS15-22C/L213G/TR8, EAPDSZ4439A2, EAPDLP04SCAA0, PD42-21C/TR8 TSAL6100, TSAL6400, QED123, QEE113, HSDL-4261, OP140A, TSHF5410, TSHF5210, OP298A, SFH 4556.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd IR1503 bij ons, bespaar tijd en geld.