| Fabrikant Onderdeelnummer | JCI-5E |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 186650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 5A 8.3KVAC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | JCI-5E.pdf |
| Onderdeel nummer | JCI-5E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 5A |
| Voltage Rating - AC | 8.3kV |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Transformer Protection |
| Kenmerken | Indicating |
| Klasse | E |
| Keurmerken | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 50kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 1.600" Dia x 12.880" L (40.64mm x 327.15mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | JCI-5E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor JCI-5E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen JCI-5E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen JCI-5E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals MLVA04V18C085-R, MLVB04V18C001, MLVB04V18C003, MLVA02V05C033-R, MLVA02V05C047-R, MLVA02V05C064-R, TVSA02V05C006, PS04LTVA2, MLVB06V18C0R5, MLVB06V18C001 CDN12, CDN15, CDN20, CDN25, CDN30, GMF-1-6/10, BK/F03B-10A, BK/F03B-15A, BK/F03B-20A, BK/F03B-3A.
Kopen Eaton JCI-5E bij ons, bespaar tijd en geld.