| Fabrikant Onderdeelnummer | JLLN-350 |
|---|---|
| Fabrikant | Riedon |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 57760 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE 300VAC CLASS T 350A CYLINDR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | JLLN-350.pdf |
| Onderdeel nummer | JLLN-350 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 350A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | T |
| Keurmerken | CSA, UL |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 20kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 1.312" Dia x 0.828" L (33.30mm x 21.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | JLLN-350 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor JLLN-350, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen JLLN-350, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen JLLN-350, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Riedon alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Riedon en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals FB1-110, FB1-200, CFB1-200, CFB1-110, FB2-400, FB2-300, CFB2-400, CFB2-300, ASC0402-2KF1, ASC0402-100RF1 FNM-8, LNRK17.5T, 048107.5VXL, 04811.33VXL, 048102.5VXL, 0481003.VXL, 048101.5VXL, 0481005.VXL, 0481004.VXL, 0481.500VXL.
Kopen Riedon JLLN-350 bij ons, bespaar tijd en geld.