| Fabrikant Onderdeelnummer | KLPC600.X |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 131500 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/480VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | KLPC600.X.pdf |
| Onderdeel nummer | KLPC600.X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 600A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | 480V |
| Reactietijd | Slow |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | L |
| Keurmerken | CE, CSA, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 300kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Grootte / afmeting | 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | KLPC600.X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor KLPC600.X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen KLPC600.X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen KLPC600.X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V48MLA1210NH, V120MLA1210NH, V510LA80BP, V510SM7, V250LA40CPX620, V660LA50AP, V300LA40CP, V18MLA1210H, V575LA80BP, V120CH8T HVA-2-NR, 0FLQ006.T, 0FLQ002.T, FWH-025A6F, FWH-025A6FR, FWH-030A6F, FP412, 0496060.ZXD-UL, HVA-2, F03B250V3A.
Kopen Littelfuse Inc. KLPC600.X bij ons, bespaar tijd en geld.