| Fabrikant Onderdeelnummer | L272 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 21650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 350KHZ 16DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L272.pdf |
| Onderdeel nummer | L272 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 1 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 350kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 300nA |
| Voltage - Input Offset | 15mV |
| Huidige voorraad | 8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 1A |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 28 V, ±2 V ~ 14 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PowerDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L272 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L272, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L272, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L272, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals VNL5030S5TR-E, VN5E050MJTR-E, L99MC6TR, L9848, VN330SP-E, VN808-E, VN808CM-32-E, VNQ860SPTR-E, VNQ860SP-E, TDE1747FP AD8421BRZ, OP470GPZ, AD8036ARZ, OP284ESZ, OP484FSZ, LT1970IFE#PBF, INA118P, LT1101SW#PBF, ISO124U/1K, OPA2132U.
Kopen STMicroelectronics L272 bij ons, bespaar tijd en geld.