| Fabrikant Onderdeelnummer | L292 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers |
| beschikbare kwaliteit | 49220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MOTOR DRIVER PAR 15MULTIWATT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L292.pdf |
| Onderdeel nummer | L292 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Motortype - stappenmotor | - |
| Motortype - AC, DC | Brushed DC |
| Functie | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgang configuratie | Half Bridge (2) |
| Interface | Parallel |
| Technologie | Bipolar |
| Stap resolutie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Huidige uitgang | 2A |
| Voltage - Levering | 18 V ~ 36 V |
| Voltage - laden | 18 V ~ 36 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 15-SSIP Exposed Pad, Formed Leads |
| Apparaatpakket leverancier | 15-Multiwatt |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L292 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L292, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L292, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L292, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers van ons. Zoals P6KE68A, BZW04-70B, BZW04-48B, ESDARF03-1BF3, ESDV5-1BF4, BZW06-37B, BZW06-19B, BZW06-23B, BZW06-13B, 1.5KE7V5ARL L297D013TR, DRV8886ATPWP, MAX6651EEE+, DRV8840PWP, DRV8842PWP, TB6643KQ,8, MC33926PNB, TMC5062-LA-T, TMC4210-I, DRV8823DCA.
Kopen STMicroelectronics L292 bij ons, bespaar tijd en geld.