| Fabrikant Onderdeelnummer | L296HT |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars |
| beschikbare kwaliteit | 22110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 4A MULTIWATT15 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L296HT.pdf |
| Onderdeel nummer | L296HT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Functie | Step-Down |
| Uitgang configuratie | Positive |
| topologie | Buck |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Input (Max) | 46V |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 5.1V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 40V |
| Huidige uitgang | 4A |
| Frequentie - Schakelen | 100kHz |
| Synchrone gelijkrichter | No |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Multiwatt-15 (Horizontal, Bent and Staggered Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | 15-Multiwatt |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L296HT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L296HT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L296HT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L296HT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars van ons. Zoals STP08CP05MTR, STP04CM05XTTR, STP16DPPS05MTR, TDA7419, TDA7468D13TR, STA120DJ, LED6000PHR, STSA851, MJE802, STA333ML13TR MAX1044CSA+, TPS5420D, TPS54160DGQ, LM25574MT/NOPB, LM2576HVSX-ADJ/NOPB, LM2576HVSX-5.0/NOPB, LM2594M-5.0/NOPB, LM2674M-5.0/NOPB, LM2674M-ADJ/NOPB, LM2594M-12/NOPB.
Kopen STMicroelectronics L296HT bij ons, bespaar tijd en geld.