| Fabrikant Onderdeelnummer | L613F |
|---|---|
| Fabrikant | Sensata-Crydom |
| product categorie | Thyristors - SCR's - Modules |
| beschikbare kwaliteit | 129140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MODULE SCR/DIO 42.5A 280VAC PCB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L613F.pdf |
| Onderdeel nummer | L613F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Structuur | Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) |
| Aantal SCR's, Dioden | 2 SCRs, 2 Diodes |
| Spanning - uit toestand | 800V |
| Current - On State (It (AV)) (Max) | - |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | - |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 3V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 100mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 600A @ 60Hz |
| Stroom - Hold (Ih) (Max) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L613F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L613F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L613F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L613F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Sensata-Crydom alle reeksen Thyristors - SCR's - Modules componenten. U kunt ook andere delen kopen van Sensata-Crydom en Thyristors - SCR's - Modules van ons. Zoals EFG19FF, EFG19G, EFG20G, F18107SD1400, F18107SD600, F1827CAH1400, F1827CAH600, F1827DH1200, F1827SD1400, F1827SD400 MLO140-16IO7, MMO74-12IO6, MCD26-14IO8B, MLO175-12IO7, MCC19-16IO8B, CLA110MB1200NA, MCC19-14IO1B, MCD26-12IO1B, MCO75-16IO1, MCD40-12IO6.
Kopen Sensata-Crydom L613F bij ons, bespaar tijd en geld.