| Fabrikant Onderdeelnummer | L6393D |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Gate Drivers |
| beschikbare kwaliteit | 142420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC GATE DRIVER HALF BRDGE 14SO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L6393D.pdf |
| Onderdeel nummer | L6393D |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Gedreven configuratie | Half-Bridge |
| Type kanaal | Synchronous |
| Aantal stuurprogramma's | 2 |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 20 V |
| Logische spanning - VIL, VIH | 1.1V, 1.9V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 290mA, 430mA |
| Input Type | Non-Inverting |
| Hoogzijdig voltage - Max (Bootstrap) | 600V |
| Rise / Fall Time (Typ) | 75ns, 35ns |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L6393D |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L6393D, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L6393D, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L6393D, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Gate Drivers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Gate Drivers van ons. Zoals STCF02PNR, HVLED001, 2SB772, STP16CP05XTTR, STP16CPPS05PTR, STP16CPC05MTR, STP16DPS05PTR, STP16CPS05TTR, STP16CPPS05TTR, STP16DP05TTR MC33152DG, L6384ED, 1EBN1001AEXUMA1, UCC27537DBVT, L6387ED, IRS2101SPBF, MIC4423YM, TC4420EOA, TC4420COA, TC4420EPA.
Kopen STMicroelectronics L6393D bij ons, bespaar tijd en geld.