| Fabrikant Onderdeelnummer | L704GD |
|---|---|
| Fabrikant | Kingbright |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 456020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED GRN DIFF SQUARE TYPE LED T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L704GD.pdf |
| Onderdeel nummer | L704GD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Green |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | Green |
| Lenstransparantie | Diffused |
| Millicandela-beoordeling | 5mcd |
| Lensstijl / grootte | Square with Flat Top, 3.00mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Current - Test | 10mA |
| Kijk hoek | 110° |
| Montage type | Through Hole |
| Golflengte - Dominant | - |
| Golflengte - Piek | 565nm |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | Square Type LED |
| Grootte / afmeting | - |
| Hoogte (max) | 4.60mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L704GD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L704GD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L704GD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L704GD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Kingbright alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Kingbright en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals DA08-11EWA, DA08-11YWA, DC08-11EWA, DC08-11GWA, DC08-11YWA, PSC39-21SRWA, ACSA08-51SGWA, DA56-11YWA, DA56-51EWA, DA56-51GWA VLMS33S1U1-GS08, 7016X11, 7016X3, 150040BS73240, 150040YS73240, HSMA-A401-U80M1, APDA3020SECK/J4-PF, 19-337C/RSBHGHC-A01/2T, XZM2CRK53WA-8ST, XZBWR68F5MAV-3.
Kopen Kingbright L704GD bij ons, bespaar tijd en geld.