| Fabrikant Onderdeelnummer | L70S080.V |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 40270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 80A 700VAC/650VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L70S080.V.pdf |
| Onderdeel nummer | L70S080.V |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 80A |
| Voltage Rating - AC | 700V |
| Voltage Rating - DC | 650V |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Semiconductors |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, CSA, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA AC, 20kA DC |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Grootte / afmeting | 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L70S080.V |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L70S080.V, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L70S080.V, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L70S080.V, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals SDP0220Q38CB, P1402AAL, P2202AAL, P3002AAL, P4202AAL, P4802AAL, P1402AALRP, P1602AALRP, P2202AALRP, P2702AALRP RJS 2-R, BK/TDC180-13, 24103150021, 0259.500M, 0259.250T, 0259.125T, 0BLF002.T, 0BLN010.T, 157.5701.6501, 157.5701.5631.
Kopen Littelfuse Inc. L70S080.V bij ons, bespaar tijd en geld.