| Fabrikant Onderdeelnummer | L78L33CD |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair |
| beschikbare kwaliteit | 67880 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L78L33CD.pdf |
| Onderdeel nummer | L78L33CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Uitgang configuratie | Positive |
| Uitgangstype | Fixed |
| Aantal regelgevers | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 3.3V |
| Voltage - Uitgang (Max) | - |
| Spanningsuitval (Max) | - |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5.5mA |
| Huidige - Levering (Max) | 6mA |
| PSRR | 49dB (120Hz) |
| Controle functies | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L78L33CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L78L33CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L78L33CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L78L33CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - Lineair componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Spanningsregelaars - Lineair van ons. Zoals M95512-RMC6TG, M24C04-RDS6G, M24C04-RMB6TG, M24C32-FMB5TG, M27V160-100M1, M27V160-10XB1, M27V800-100F1, M27W102-80K6, M27W202-100K6, M27W801-100K6 MAX8867EUK25+T, MAX8867EUK33+T, MAX8877EUK33+T, MAX8875EUK33+T, NCV5504DTRKG, ADP3300ARTZ-3.3RL7, NCV8664DT33RKG, MAX15103EWL+T, MAX8530ETTG2+T, MAX8530ETTP2+T.
Kopen STMicroelectronics L78L33CD bij ons, bespaar tijd en geld.