| Fabrikant Onderdeelnummer | L79D-R12-W |
|---|---|
| Fabrikant | Visual Communications Company - VCC |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 464146 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | 12V RED DIFFUSED LENS |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L79D-R12-W.pdf |
| Onderdeel nummer | L79D-R12-W |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Red |
| Lenskleur | Red |
| Lenstransparantie | Diffused |
| ratings | DC |
| Spanning | 12V |
| Actueel | 20mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.31" (7.87mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top |
| Millicandela-beoordeling | 80mcd |
| Golflengte - Piek | - |
| Kijk hoek | 60° |
| Beëindigingsstijl | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L79D-R12-W |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L79D-R12-W, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L79D-R12-W, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L79D-R12-W, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Visual Communications Company - VCC alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Visual Communications Company - VCC en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 41W-LRG12H-NRO, 41W-LRG12H-NWO, 41W-LRG15H-CGO, 41W-LRG15H-CRO, 41W-LRG15H-CWO, 41W-LRG15H-NGO, 41W-LRG15H-NRO, 41W-LRG15H-NWO, 41W-LRG24H-CGO, 41W-LRG24H-CRO 461W-BCR28H-NRO, 461W-BCR28H-NWO, 461W-BCR5H-CRO, 461W-BCR5H-CWO, 461W-BCR5H-NRO, 461W-BCR5H-NWO, 461W-BG12H-CGO, 461W-BG12H-CWO, 461W-BG12H-NGO, 461W-BG12H-NWO.
Kopen Visual Communications Company - VCC L79D-R12-W bij ons, bespaar tijd en geld.