| Fabrikant Onderdeelnummer | LPV324M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 150010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 152KHZ RRO 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LPV324M.pdf |
| Onderdeel nummer | LPV324M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.1 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 152kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2nA |
| Voltage - Input Offset | 1.5mV |
| Huidige voorraad | 28µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 16mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LPV324M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LPV324M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LPV324M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LPV324M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLV0834IPWRG4, TLV0838IDWR, TLV0838IPWR, TLC1549IDR, TLC1549IDRG4, ADS7886SBDCKR, ADS1113IRUGR, TLC1543CDBR, TLC1543CDBRG4, TLC1543CDWRG4 ADA4895-2ARMZ, AD8556ARZ, LTC1992-10CMS8#PBF, LT1497CS#PBF, ACPL-790B-300E, LM224J, LT1496IN#PBF, AMP03GPZ, CA5260MZ, INA121P.
Kopen Texas Instruments LPV324M bij ons, bespaar tijd en geld.