| Fabrikant Onderdeelnummer | LR1F11R |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 32610 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 11.0 OHM 0.6W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | LR1F11R.pdf |
| Onderdeel nummer | LR1F11R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 11 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.6W |
| Samenstelling | Metal Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | LR1F11R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor LR1F11R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen LR1F11R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen LR1F11R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Door gatweerstanden van ons. Zoals CPF0805B1K2E1, CPF0603B8R2E1, CPF0805B75RE1, CPF0603B47RE1, CPF0603B1K1E1, CPF0603B91RE1, CPF0603B200RE1, CPF0805B390KE1, CPF0603B24RE1, CPF0805B47KE1 MFR25SFTF52-14R3, MFR25SFTF52-14R7, MFR25SFTF52-150K, MFR25SFTF52-150R, MFR25SFTF52-154K, MFR25SFTF52-154R, MFR25SFTF52-158K, MFR25SFTF52-158R, MFR25SFTF52-15K, MFR25SFTF52-15K4.
Kopen TE Connectivity Passive Product LR1F11R bij ons, bespaar tijd en geld.